Nogometne novosti

Nogometne novosti Nogometne novosti:rezultati,transferi itd. :)

05/08/2015

ODLIČNE VIJEST ZA DINAMO!!! VIKTORIA PLZEN JE PRIJE PAR TRENUTAKA ISPALA IZ KVALIFIKACIJA ZA LIGE PRVAKA TE TAKO POSTALA 3 NOSITELJ KOJI JE DANAS ISPAO!! Naime,ranije danas ispali su Red Bull Salzburg,Steaua Bucharest i evo sad Viktoria Plzen!! To znači da se otvara mjesto nositelja Dinamu te su mu vrata Lige Prvaka praktički širom otvorena jer sada mogu dobiti jedino lakše protivnike. IDEMO DINAMO PO LIGU PRVAKA!

05/08/2015

LIGA PRVAKA,3.PRETKOLO (2.Utakmica) :
KRAJ: FK Partizan- Steaua Bucharest 4:2 (5:3)
(Babović.Jevtović,Živković,Trujić;Muniru,Hamroun)
Nakon Dinama i PARTIZAN JE U PLAY OFFU LIGE PRVAKA!! Krenulo je kao iz snova za "crno-bijele" kada je u 8. minuti pogodio Babović za 1-0 , ali i odmah nakon toga "hladan tuš" za Partizan. Igrala se 33 minuta kada je Hamroun pogodio za 1-2 Steaue te se tako otišlo na poluvrijeme.Ali odmah na početku drugog poluvremena Steaua dobiva izravni cvreni karton i Partizan dobiva penal kojeg nažalost promašuje Bojinov,no Partizan se nije predavao te je odmah zabio u 60 minuti za 2-2 kada je poentirao Jevtović te 9 minuta nakon toga potpuna rapsodija Steaue i Partizan preko Živkovića dolazi do 3-2 i u 92. do 4-2 i potpuno zasluženog prolaza u PLAY OFF LIGE PRVAKA! ČESTITKE PARTIZANU I SRETNO U PLAY OFF-U!!

11/07/2015

1. HNL,1.kolo:
KRAJ: NK Istra 1961 - službena stranica - Nogometni Klub Slaven Belupo 3:1 (Franjić x2,Tomić;Ejupi)
Istra je danas agresivnim startom povela već u 5 minuti preko Franjića.Nakon lošije igre Istre uslijedila je kazna Ejupija koji je pogodio za 1:1 ali je Istra na kraju uspjela savladati Belupo sa 3:1 gdje su do kraja pogađali ponovo Franjić te Tomić te je tako istra u prvom kolu uzela sva tri boda.Čestitke Istri,momčadi koja pokazuje totalno suprotno lice od Istre iz prošle sezone!
Sutra je na rasporedu DERBI kola između GNK Dinamo Zagreb i HNK Hajduk Split u 19:00 !

10/07/2015

Kao i prošle godine, i ove godine ćemo pratiti klubove sa Balkana na europskoj sceni.U ligi prvaka pratit ćemo Dinamo Zagreb,Maribor,Partizan i Sarajevo dok ćemo u Europskoj Ligi pratiti Željezničar,Rijeku,Lokomotivu Zg i Hajduk te ćemo paralelno s time pratiti i lige petice te Slovensku,Bosansku i Hrvatsku 1 ligu te nas stoga PODRŽITE S JEDNIM (Y)

10/12/2014

"Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmjeh djece i radost navijača?"

29/08/2014

Danas u 13:00 sati je izvlačenje skupina za Europsku Ligu u kojem će se naći dva naša kluba,Dinamo i Rijeka! Budite danas na našoj stranici gdje ćemo UŽIVO prenositi izvlačenje!

Hajduk-Dnipro(1:2)
AJMO VEČERAS SVI PO PROLAZAK!! SRETNO HAJDUKU,RIJECI,DINAMU I SPLITU!!
Također,sve najbolje želimo i susjedima FK Sarajevu da izbore grupnu fazu!!

25/08/2014

Balotelli se vraća u Premier Ligu,potpisao je za Liverpool!!

24/08/2014

Tablica 1.HNL nakon 6 odigranih kola!

20/08/2014

EUROPSKA LIGA,PLAY OFF (1.Utakmica) :
KRAJ: Dnipropetrovsk-HNK Hajduk Split 2:1 (Kalinić,Skakhov;Sušić)
Naš prvi predstavnik u play-offu EL , Hajduk , je danas izašao na travnjak u Kijevu da odigra prvu utakmicu play-offa EL . Počelo je loše za Hajduk,domaćini su stiskali i stiskali no Hajdukova obrana nije zakazala te je Hajduk uspio napraviti par šuteva no ništa ozbiljnije opasno za golmana Dnipra što se tiče prvog poluvremena.U drugo poluvrijeme Hajduk je krenuo hrabrije te je krenulo kao iz snova kada je u 46 minuti poentirao Sušić pored nemoćnog golmana Dnipra,no brzo bivši hajdukovac Kalinić vraća stvari na početak 4 minute poslije te je rezultat 1:1.Nakon toga vidjeli smo malo bolju igru Hajduka te je Hajduk pokazao da se itekako dobro boriti za Dniprom te da će Ukrajincima biti teško u uzvratu u Splitu.No onda nažalost u 88 minuti glavom pogađa Skakhov te donosi minimalnu prednost Dnipru uoči uzvrata u Splitu. Valja napomenuti i čisti penal na Maglici koji nije bio dosuđen te je tu Hajduk oštećen , no idemo dalje! 2-1 nije nikakva velika prednost te je Hajduku pred punim Poljudom dovoljno 1-0 za prolazak dalje te ne sumnjamo da će Hajduk proći! BRAVO BIJELI I SRETNO U UZVRATU ZA 7 DANA NA POLJUDU!

16/08/2014

Engleska Premier Liga,1.kolo:
KRAJ: Manchester United - Swansea 1:2 (Rooney; Ki Sung-Yong,Sigurdsson)
Nevjerovatna pobjeda Swansea na Old Traffordu! Manchester United se nije pokazao u najboljem svijetlu u ovoj utakmici no netreba ni hvaliti igrače Swansee koji su zabili 2 gola iz jedina dva opasnija pokušaja.Valja istaknuti pokušaj Rooneya iz slobodnog udarca koji je završio na spojnici.Manchester United nije pokazao neku igru , no imali su šanse koje su trebali iskoristiti.Nisu to napravili,te ih je Swansea kaznila te im odnijela sva tri boda!

15/08/2014

KRAJ:
Dinamo Zagreb-RNK Split 1:0 (Čop)
U Maksimiru je završen još jedan derbi.Duje Čop je odlučio utakmicu preljepim zgoditkom te tako Dinamo u prvih 5 kola ima 5 pobjeda!

15/08/2014

ZANIMLJIVOST: Hamburger SV je jedini klub u Njemačkoj koji nikada nije ispao iz 1.lige !

15/08/2014

Bendtner je novi igrač Wolfsburga!

14/08/2014

(Y) :D

14/08/2014

SLOVENIJA SUPERKUP
ND Gorica-Maribor 1:4 (Makinwa;Vuklisevic,Vršič x2,Fajić)
ČESTITKE MARIBOR NA OSVAJANJU JOŠ JEDNOG TROFEJA! :)

13/08/2014

Dejan Mezga i Milevskij na predstavljanju u Hajduku!

13/08/2014

U Dinamo su, osim Vukojevića došli i Henriquez te Boras ! Izgleda da Dinamo želi proći Petrolula te dočekati proljeće u Europi!

11/08/2014

Utakmicu play-offa EL protiv Torina RNK Split će odigrati na stadionu u Dugopolju!

11/08/2014

Mobile Uploads

10/08/2014

1 HNL,4.kolo:
KRAJ: RNK Split-Rijeka 0:3 (Leovac,Kramarić x2)
Ne poraženost kod RNK Split je stala u današnjoj utakmici gdje su ih nogometaši Rijeke deklasirali.Sve je krenulo nizbrdo za Split već nakon 24 sekunde kada je Leovac poentirao za 1:0 Rijeke.Split je kasnije imao dobrih šansi ali ih nisu uspjeli iskoristiti te je to Kramarić u nastavku utakmice kaznio sa dva pogotka.Rijeka sada zauzima 2. mjesto sa 100% učinkom u 4 kola.

08/08/2014

Izvlačenje parova za play-off EL je upravo počelo!

07/08/2014

Kao što znate današnji fantastični rezultati naših klubova doveli su do toga da prvi put Hrvatska ima 4 predstavnika u play-offu nekog europskog natjecanja! Kod nas su to Rijeka,Hajduk,Dinamo i Split.Također,pratit ćemo i u play-off-u naše susjede FK Sarajevo! :) Također,sutra ćemo UŽIVO prenositi ždrijeb play-off-a Europske Lige za naše klubove i FK Sarajevo,tako da budite s nama sutra u 13h kada ćemo Vam prvi uživo prenositi koje su protivnike izvukli Dinamo,Rijeka,Split,Hajduk i Sarajevo! :)

07/08/2014

EUROPSKA LIGA,3.PRETKOLO :
KRAAJ : Rijeka-Vikingur 4:0 (5:1) (Jahović 3x, Jacobsen autogol)
Rijeka je danas rutinski završila posao protiv Vikingura u 3.pretkolu sa dosta izmijenjenim sastavom što je dosta razumljivo.Novi igrač Jahović je bio zvijezda večerašnje utakmice sa postignutim hat-trick-om! BRAVO RIJEKA ZA ULAZAK NAŠEG 4 KLUBA U PLAY-OFF EL!

07/08/2014

KRAAJ : Atromitos-Sarajevo 1:3 (nakon produžetaka)
(Bilbijax2,Duljević;Tavlaridis)
Sjajne vijesti danas samo dolaze i dolaze! Odlične vijesti dolaze i iz Atene gdje su naši sjajni susjedi nakon tijesne borbe uspjeli izboriti play-off EL!! BRAVO SARAJEVO ZASLUŽILI STE PROĆI DALJE :)

07/08/2014

KRAAAAJ :
Hajduk Split-Shaktar Karagandy 3:0 (2:4) (Gotal,Maglica,Sušić)
HAJDUK JE U PLAY-OFFU EUROPSKE LIGE!!!
Hajduk je ovu utakmicu započeo hrabro i napadači te je već u 14 minuti došla i nagrada za taj trud kada je mrežu prvi put na utakmici zatresao Sušić nakon asistencije Anđelkovića.Nakon toga Hajduk je krenuo hrabro po drugi pogodak te im je i to pošlo u 36 minuti pogotkom Maglice nakon asistencije Vršajevića te su tu priveli prvo poluvrijeme kraju sa čak 75% posjeda lopte.U drugom poluvremenu krenuli su nešto malo slabije ali i dalje su Hajdukovci napadali te je pao i po koji pokušaj Kazastanaca.Naposljetku,Gotal je uzeo sve u svoje ruke u zadnjem napadu te je zakucao loptu u mrežu i doveo Hajduk do trijumfa od 3:0 i prolaska u play-off fazu EL ! BRAVO HAJDUČE!

07/08/2014

KRAAAAJ :
Chernomorets Odessa -RNK Split 0:0(0:2)
RNK SPLIT SE PLASIRAO U PLAY-OFF EUROPSKE LIGE!!!!!!!
BRAVO SPLITE!!!!!

07/08/2014

KRAJ PRVOG POLUVREMENA U ODESSI :
Chernomorets Odessa-RNK Split 0:0!
Split je na koračić od play-offa EL !!
Igra je u prvom poluvremenu uglavnom bila podjednaka,te je jedini žuti karton na utakmici za sada dobio Glumac!AJMO SPLITE PO PROLAZAK DALJE!