07/01/2024
Якби всі українці у 1991 році знали та аналізували думки та біографію В'ячеслава Чорновола, напевне і вибори були б іншими. Тому дуже важливо фільтрувати інформацію.
Вітаю! Я давно про це думаю, але пишу лише зараз. Спочатку трохи про себе. Мене звати Богдан Когут, мені 34 роки. Народився я у маленькому селі Львівської області у багатодітній родині машиніста.
У 20 років переїхав вчитися до Києва. Трошки з боями, але закінчив університет культури. З того часу усе моє життя пов'язане з медіа (телебачення, ютуб, і інші платформи). Майже за 15 років створення відеоконтенту, я трохи розуміюся на ньому. Хочу поділитися знаннями, бо бачу, що не всі розуміють, як працює контент, і як реагувати на нього, а найголовніше, як визначити фальш від істини. І наперед скажу, що це зробити надзвичайно важко. Бо люди, які (насикають у вуха) роблять це вправно, змішуючи правду з брехнею.
Зрозумійте, щоб зробити свій ютуб-канал, телеграм, тікток, довготривало популярним, а головне самоокупним, надзвичайно не просто. Це можна зробити, але це виходить у 1 з мільйона. Здебільшого популярні канали - це інструмент. Витратьте трошки часу, і проаналізуйте ті канали (телебачення, ютуб, та інше), які ви дивитеся.
Гарним прикладом є телеканали. Вся ця машина працює, аби вихваляти своїх інвесторів. Бо вони часто беруть участь у виборах, а думка виборців - це те, для чого і потрібний такий інструмент, як телеканал. Сьогодні це все перекочувало на платформу ютуб, тікток, інстаграм, телеграм, але принципи залишилися.
Виникає питання, а що дивитися? Все дуже просто. Контент як їжа. Якщо все підряд їсти, то організм вам за це не подякує. Так само і з контентом. Якщо дивитися все підряд, особливо це помітно на платформі тікток, то ваш мозок виснажується, і дуже швидко перестає тверезо думати.
Просто очистіть свої підписки, залиште кілька реально потрібних каналів, а все інше в смітник. І повірте, одразу інші думки у вас формуватимуться.
Треба зрозуміти, що увага - це те, за що у сучасному світі всі борються. Колись говорили: "Скажи, хто твої друзі, і я скажу, хто ти". Тепер ця фраза змінилася, і звучить так: "Скажи, що ти дивишся, і я скажу, що з тобою буде через кілька років".
Ретельно перевіряйте блогерів, які щось говорять. Що вони знімали 5 років тому, що робили 5 років тому, на кого працювали раніше, хто їх фінансує, які думки вони озвучують. Це дуже важливо.
Якщо дочитали до кінця, то ви зобов'язані підписатися на мій ютуб-канал, телеграм, та інстаграм. Пишу не часто, роблю контент теж не часто, але повірте, підписатися варто.
І ще. Фокусуйте свою увагу не на наслідках, а на причинах. Детальніше розповім у своєму великому матеріалі на ютуб-каналі ”Останній Гетьман”.