COMING SOON Lana Meertens met "Geen Verdriet"
Een topproductie van Mikeymikemusic met CityLights Jaap Kattevilder
TalentedKids
#12jaar #lanameertens #talentedkids #roodhitblauw #nederlandstalig
COMING SOON 14 augustus 2024: Het Oekraïense meisje Avisa, 9 jaar, dat zowel in het Nederlands als Oekraïens zingt.
#viral #oekrainsch #nederlands #9jaar #kids #talentedkids MikeyMike Edixhoven #CITYLIGHTS Jaap Kattevilder TalentedKids
@volgers
Wat een TOP EDITIE was het wederom van de 2e #NijkerkLive op het Plein in Nijkerk!!! Met de grootste polonaise van Nijkerk op het Plein!
- Met Michael Bakker (bekend van het RTL 4 programma Life is Beautiful) als Elvis Presley
- Daarna Mike Versteeg die het plein op z'n kop zette met de laatste Nederlandstalige Hits.
- En DJ Robbie van Spectra Entertainment
Met Coava De Bastille Eetcafé Old Niekark Grand Café LUST Eethuys Marktzicht Japas Nijkerk
Stichting Plein Promotie Nijkerk - Sppn Rood-Hit-Blauw Producties
PROGRAMMA:
2 augustus 2024:
DJ spectra-entertainment van 19.30 - 22.00 uur
20.00 - 20.30 uur jazz by Jeffrey Compier
21.00 - 21.30 uur Albert van Benthem zingt Hollandse Feesthits
9 augustus 2024:
20.00 - 20.30 uur Steffie van de Sande zingt jaren 90 tot heden
21.00 - 21.30 uur Steffie van de Sande zingt Hollandse Feesthits
Een mooi trouwfeest van RoodHitBlauw Artiest -Lot van Santen zei is getrouwd met Elmar Volkerink 👌👌gefeliciteerd beiden, nu weer volop de boekingen doen 😜😜
🎶𝓓𝓮 𝓵𝓮𝓾𝓴𝓼𝓽𝓮, 𝓰𝓮𝔃𝓮𝓵𝓵𝓲𝓰𝓼𝓽𝓮 𝓮𝓷 𝓶𝓸𝓸𝓲𝓼𝓽𝓮 𝓻𝓮𝓵𝓮𝓪𝓼𝓮𝓼 𝓿𝓪𝓷 𝓡𝓸𝓸𝓭𝓗𝓲𝓽𝓑𝓵𝓪𝓾𝔀 𝓟𝓻𝓸𝓭𝓾𝓬𝓽𝓲𝓮𝓼!🎶
𝗪𝗲𝘀𝗹𝗲𝘆 𝘃𝗮𝗻 𝗗𝗼𝗲𝘀𝗯𝘂𝗿𝗴 𝗯𝗲𝘇𝗶𝗻𝗴𝘁 𝗶𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝘀𝗶𝗻𝗴𝗹𝗲 ‘𝗠𝗮𝗮𝗿 𝘇𝗶𝗲 𝗶𝗸 𝘄𝗲𝗲𝗿 𝗷𝗼𝘂𝘄 𝗹𝗮𝗰𝗵’ 𝗱𝗲 𝗴𝗲𝗱𝗮𝗰𝗵𝘁𝗲𝗻 𝗼𝘃𝗲𝗿 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝘃𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱𝗶𝗻 𝗦𝗮𝗺𝗮𝗻𝘁𝗵𝗮.
Het telefonisch contact tussen Wesley van Doesburg en Henny Thijssen vormde de basis van de nieuwe single ‘Maar zie ik weer jouw lach’ die bij platenlabel Rood-Hit- Blauw verschijnt. Henny had namelijk via de socials opgemerkt dat Wesley een relatie was gestart met Samantha. Henny vertelde in dat gesprek dat hij een leuk lied had geschreven waarvan hij dacht dat dit perfect zou aansluiten bij de relatie van Wesley en Samantha. Omdat Wesley erg onder de indruk was van de tekst gaf hij aan dit lied graag te willen hebben. Er werd een afspraak gemaakt bij Gerto Music Productions o.l.v. producer Gerto Heupink. Tijdens de opname werd Wesley gecoacht door Henny Thijssen om de plaat met de juiste diepgang in te zingen. Het was eigenlijk de bedoeling om deze plaat later in het seizoen uit te brengen, maar omdat de zomer er nu eindelijk echt aan zit te komen is besloten om de single nu snel te lanceren.
Wesley: Daarnaast speelt ook mee dat de release van ‘Maar zie ik weer jouw lach’ eigenlijk afgelopen zaterdag al plaatsvond tijdens de verjaardag van mijn vriendin. De clip, waarin Samantha ook te bewonderen is, werd tijdens dat feest vertoond. Omdat ik uit meerdere hoeken de vraag kreeg gesteld wanneer er bij TV Oranje op gestemd kon worden, leek mij dit het juiste moment. Wij hebben inmiddels al acht maande
🎙 𝐇𝐞𝐭 𝐥𝐞𝐮𝐤𝐬𝐭𝐞 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰𝐬 𝐤𝐨𝐦𝐭 𝐯𝐚𝐧 𝐑𝐨𝐨𝐝𝐇𝐢𝐭𝐁𝐥𝐚𝐮𝐰 🎙
🇳🇱𝐇𝐞𝐭 𝐢𝐬 𝐰𝐞𝐞𝐫 𝐯𝐫𝐢𝐣𝐝𝐚𝐠 𝐝𝐮𝐬 𝐑𝐨𝐨𝐝𝐇𝐢𝐭𝐁𝐥𝐚𝐮𝐰 𝐍𝐢𝐞𝐮𝐰𝐬𝐭𝐣𝐞𝐬𝐝𝐚𝐠!🇳🇱
𝙒𝙚𝙨𝙡𝙚𝙮 𝙫𝙖𝙣 𝘿𝙤𝙚𝙨𝙗𝙪𝙧𝙜 𝙗𝙡𝙞𝙟𝙛𝙩 𝙃𝙚𝙣𝙣𝙮 𝙏𝙝𝙞𝙟𝙨𝙨𝙚𝙣 𝙚𝙣 𝙍𝙤𝙤𝙙-𝙃𝙞𝙩-𝘽𝙡𝙖𝙪𝙬 𝙩𝙧𝙤𝙪𝙬
Wesley van Doesburg is alweer bezig met de opname van zijn nieuwe single. Henny Thijssen heeft de tekst weer geschreven en zal bij de opnames aanwezig zijn. Ook het platenlabel van Wesley, Rood-Hit-Blauw Producties, kijkt weer uit naar zijn nieuwe plaat!
Het nieuwe lied zal zomers getint zijn en over de liefde gaan! Binnenkort meer nieuws hieromtrent.
https://www.roodhitblauw.nl/wesley-van-doesburg-blijft-henny-thijssen-en-rood-hit-blauw-trouw/
#wesleyvandoesburg #hennythijssen
🇳🇱𝐇𝐞𝐭 𝐢𝐬 𝐰𝐞𝐞𝐫 𝐯𝐫𝐢𝐣𝐝𝐚𝐠 𝐝𝐮𝐬 𝐑𝐨𝐨𝐝𝐇𝐢𝐭𝐁𝐥𝐚𝐮𝐰 𝐍𝐢𝐞𝐮𝐰𝐭𝐣𝐞𝐬𝐝𝐚𝐠!🇳🇱
Jamiro 𝙤𝙣𝙩𝙯𝙚𝙩𝙩𝙚𝙣𝙙 𝙗𝙡𝙞𝙟 𝙢𝙚𝙩 𝙩𝙬𝙚𝙚𝙙𝙚 𝙥𝙧𝙞𝙟𝙨 𝙩𝙞𝙟𝙙𝙚𝙣𝙨 𝙣𝙖𝙩𝙞𝙤𝙣𝙖𝙡𝙚 𝙖𝙘𝙘𝙤𝙧𝙙𝙚𝙤𝙣𝙬𝙚𝙙𝙨𝙩𝙧𝙞𝙟𝙙
Voor Jamiro gaat maart 2024 de boeken in als één van de mooiste muzikale momenten die hij tot nu toe heeft mee mogen maken. Naast de talloze complimenten op z’n onlangs gelanceerde single ‘Ik schreeuw het van de toren’, kreeg het 15-jarige muzikale wonder uit ’s-Gravendeel een groot applaus voor het behalen van de tweede prijs van de NOVAM. Deze Nederlandse Organisatie voor Accordeon en Mondharmonica organiseerde op zondag 24 maart jl. bij Muziek- en Dansschool Amstelveen het jaarlijks terugkomende spektakel de ‘Nationale Accordeonwedstrijden’. Jamiro ging huiswaarts met een mooie beker én een waardevol juryrapport waarin naast zijn goede prestaties ook concrete verbeterpunten beschreven staan. De komende periode wordt daar natuurlijk de nadruk op gelegd zodat hij volgend jaar kan laten zien én horen dat hij het accordeonspelen zeer serieus neemt.
Jamiro: ’Onder accordeonspelers staat dit evenement hoog aangeschreven. De accordeonwedstrijd is verdeeld in leeftijdscategorieën. Ik kwam samen met 8 andere kandidaten uit in de categorie 14- t/m 16-jarigen. Het is de bedoeling dat je daar voor een meerkoppige jury vooraf ingestudeerde stukken, die aan een bepaald niveau moeten voldoen, ten gehore brengt. Je bent wel vrij om de muziek zelf uit te kiezen, maar het is niet de bedoeling om populaire Nederlandstalige nummers zoals bijvoorbeeld ‘De
𝗗𝗲 𝗴𝗲𝘇𝗲𝗹𝗹𝗶𝗴𝘀𝘁𝗲, 𝗹𝗲𝘂𝗸𝘀𝘁𝗲 𝗲𝗻 𝗯𝗲𝘁𝗮𝗮𝗹𝗯𝗮𝗿𝗲 𝗮𝗿𝘁𝗶𝗲𝘀𝘁𝗲𝗻 𝗯𝗼𝗲𝗸 𝗷𝗲 𝗯𝗶𝗷 𝗥𝗼𝗼𝗱𝗛𝗶𝘁𝗕𝗹𝗮𝘂𝘄 ! 🎈𝟭𝟬𝟬% 𝗳𝗲𝗲𝘀𝘁𝗴𝗮𝗿𝗮𝗻𝘁𝗶𝗲🎈
🌟🌟🌟🌟
Onder voorbehoud van beschikbaarheid.
🎤𝙃𝙚𝙚𝙡 𝙃𝙤𝙡𝙡𝙖𝙣𝙙 𝙯𝙞𝙣𝙜𝙩 𝙚𝙣 𝙛𝙚𝙚𝙨𝙩 𝙢𝙚𝙩 𝙍𝙤𝙤𝙙𝙃𝙞𝙩𝘽𝙡𝙖𝙪𝙬, 𝙫𝙖𝙣 𝙂𝙧𝙤𝙣𝙞𝙣𝙜𝙚𝙣 𝙩𝙤𝙩 𝙇𝙞𝙢𝙗𝙪𝙧𝙜, 𝙫𝙖𝙣 𝙆𝙖𝙩𝙬𝙞𝙟𝙠 𝙩𝙤𝙩 𝙀𝙣𝙨𝙘𝙝𝙚𝙙𝙚 𝘦𝘯 𝘰𝘰𝘬 𝘉𝘦𝘭𝘨𝘪𝘦 𝘦𝘯 𝘋𝘶𝘪𝘵𝘴𝘭𝘢𝘯𝘥🎤
🌟KerstFeest | Feestje | Kermis | Evenementen | ThuisFeest | TuinFeest | Oktoberfest | Bierfeest | Bruiloft | Verjaardag | Après-ski | Carnaval | Communie | DinnerShow | Kinderverjaardag | Trouwfeest | iets anders te vieren? 🌟
𝐕𝐨𝐨𝐫 𝐞𝐥𝐤 𝐟𝐞𝐞𝐬𝐭𝐣𝐞 𝐰𝐚𝐭 𝐰𝐢𝐥𝐬! ✨🎈🎉🎊
𝙉𝙚𝙚𝙢 𝙚𝙚𝙣 𝙠𝙞𝙟𝙠𝙟𝙚 𝙗𝙞𝙟 𝙤𝙣𝙯𝙚 𝙜𝙚𝙬𝙚𝙡𝙙𝙞𝙜𝙚 𝙯𝙖𝙣𝙜𝙚𝙧𝙨 𝙚𝙣 𝙯𝙖𝙣𝙜𝙚𝙧𝙚𝙨𝙨𝙚𝙣! 𝙕𝙚 𝙯𝙞𝙣𝙜𝙚𝙣 𝙤.𝙖. 𝙙𝙚 𝙡𝙖𝙖𝙩𝙨𝙩𝙚 𝙉𝙚𝙙𝙚𝙧𝙡𝙖𝙣𝙙𝙨𝙚 𝙃𝙞𝙩𝙨! 🎤🎉
https://www.roodhitblauw.nl/artiesten/
𝙀𝙣 𝙫𝙚𝙧𝙜𝙚𝙚𝙩 𝙣𝙞𝙚𝙩 𝙗𝙞𝙟 𝙤𝙣𝙯𝙚 𝙏𝙖𝙡𝙚𝙣𝙩𝙚𝙙𝙆𝙞𝙙𝙨 𝙚𝙚𝙣 𝙠𝙞𝙟𝙠𝙟𝙚 𝙩𝙚 𝙣𝙚𝙢𝙚𝙣, 𝙤𝙤𝙠 𝙯𝙞𝙟 𝙯𝙞𝙟𝙣 𝙩𝙚 𝙗𝙤𝙚𝙠𝙚𝙣 𝙤𝙥 𝙖𝙖𝙣𝙫𝙧𝙖𝙖𝙜!
http://www.talentedkids.eu/talented-kids-2/
#kinderfeestje #kidsparty #kids #t
Wij wensen iedereen fijne kerstdagen en een stralend en muzikaal 2024!
#roodhitblauw #nieuwjaarswens
@volgers
𝙒𝙖𝙩 𝙚𝙚𝙣 𝙁𝙚𝙚𝙨𝙩 𝙬𝙖𝙨 𝙝𝙚𝙩 𝙗𝙞𝙟 𝙙𝙚 4𝘿𝙖𝙖𝙜𝙨𝙚 𝙚𝙣 𝙗𝙞𝙟 𝙝𝙚𝙩 Bavaria 𝙈𝙚𝙚𝙩 & 𝙂𝙧𝙚𝙚𝙩 𝙋𝙤𝙙𝙞𝙪𝙢!
𝗛𝗲𝗯 𝗷𝗶𝗷 𝗼𝗼𝗸 𝗲𝗲𝗻 𝗳𝗲𝗲𝘀𝘁𝗷𝗲 𝘁𝗲 𝘃𝗶𝗲𝗿𝗲𝗻? 𝗕𝗼𝗲𝗸 𝗱𝗮𝗻 𝗮𝗿𝘁𝗶𝗲𝘀𝘁𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 𝗥𝗼𝗼𝗱𝗛𝗶𝘁𝗕𝗹𝗮𝘂𝘄 !!k email: [email protected]
𝘿𝙞𝙫𝙚𝙧𝙨𝙚 𝙛𝙚𝙚𝙨𝙩𝙚𝙣, 𝙚𝙫𝙚𝙣𝙚𝙢𝙚𝙣𝙩𝙚𝙣 𝙚𝙣 𝙠𝙚𝙧𝙢𝙞𝙨𝙨𝙚𝙣 𝙨𝙩𝙖𝙖𝙣 𝙖𝙡 𝙤𝙥 𝙙𝙚 𝙥𝙡𝙖𝙣𝙣𝙞𝙣𝙜!!
Van 30 minuten tot avondvullend, van troubadour, duitstalig, engelstalig tot Nederlandstalig (met de laatste Hits), van accordeon (met zang) tot diverse Tribute act's.
Geluid, DJ en zangers en ander vermaak (ook voor kinderen). Wij kunnen het organiseren voor u!!
#gezelligheid
#artiesten #zingen #zangers #zangeressen #feest #meetengreet #evenementen #feesten #TributeShow #kermis #zangers #zangeressen #feestje #laatstehits
TEASER! Vanaf 29 December 2021 overal te beluisteren.....presave m nu alvast via onderstaande link, dan staat het lied automatisch (en gratis) in jou favoriete playlist.
https://lnk.fu.ga/ricardostienstra_mooierdandemooist
Ricardo Stienstra Ron Schmid Hans Louws Sonic Solutions Natasja Den Toom Michelle Oudeman
Surprise! René le Blanc reikt award uit aan Johan Vlemmix i.v.m. de 175e single “Duurt het jou ook te lang?” #award