Quiet place

Quiet place новости

ЕЛЕКТРИЧНИЙ SKODA ENYAQ ВСТАНОВИВ ДВА СВІТОВІ РЕКОРДИ З ДРИФТУ.У Мережі опублікували відеоролик, на якому зняли новий св...
02/02/2023

ЕЛЕКТРИЧНИЙ SKODA ENYAQ ВСТАНОВИВ ДВА СВІТОВІ РЕКОРДИ З ДРИФТУ.
У Мережі опублікували відеоролик, на якому зняли новий світовий рекорд Книги Гіннесса. Британський журналіст Річард Міден вирушив до Швеції, щоб спробувати свої сили у дріфті на замерзлому озері. За кермом електричного кросовера Skoda Enyaq RS iV йому вдалося проїхати в безперервному керованому заметі 7350 метрів. Минулий світовий рекорд належав Subaru WRX, яка в 2022 році зуміла безперервно рухатися боком 6220 метрів.
Заїзд проводили на спеціально підготовленій ділянці озера Стортьярнен. Перед початком заходу було підготовлено коло діаметром 60 метрів. У випробуванні взяв участь стандартний Skoda Enyaq RS iV: єдиною відмінністю від серійної версії стали лише шиповані покришки Michelin Däckproffsen Nokian Hakkapelitta, які забезпечили найкраще зчеплення на льоду.
Річард Міден за 15 хвилин і 58 секунд проїхав у безперервному дріфті 7350 метрів. За цей час журналіст подолав коло 39 разів. Під час занесення максимальна швидкість електрокара становила майже 49 кілометрів на годину.

У Skoda повідомили, що формально Enyaq RS встановив два світові рекорди. Електрокросовер став найкращим у категоріях «Найтриваліший безперервний дрифт автомобіля на льоду» і «Найтриваліший безперервний дрифт електромобіля на льоду». Досягнення батареї зафіксували представники Книги рекордів Гіннесса.

Дослідники запевняють, що їхнє філе не поступається звичайному за виглядом, запахом і навіть смаковими відчуттями.Останн...
02/02/2023

Дослідники запевняють, що їхнє філе не поступається звичайному за виглядом, запахом і навіть смаковими відчуттями.
Останнє десятиліття вчені активно намагаються виростити соковиті смачні стейки — раніше для цього використовували рослинні замінники, проте британські вчені навчилися вирощувати в пробірках справжні свинячі стейки, водночас жодна свинка не постраждала під час експериментів, пише Daily Mail.

Дослідники з Ньюкасла впевнені, що їхнє нове досягнення цілком могло б стати "музикою для вух свиней". Експерти компанії 3D Bio-Tissues (3DBT) використовували лише кілька клітин тварин і змогли створити з них справжнє філе.
На цьому етапі команді вдалося виростити в лабораторії лише один свинячий стейк вагою 33 г, проте команда вважає, що незабаром не тільки вони в лабораторії зможуть скуштувати своє творіння — вчені сподіваються, що незабаром їхні стейки з'являться на прилавках магазинів.
За словами виконавчого директора 3DBT, доктора Че Коннона, у сирому вигляді їхній "стейк з пробірки" нічим не поступається справжньому — має ту ж консистенцію та еластичність, а при обсмажуванні стає хрумким і обвуглюється. Вчені не відмовили собі в задоволенні скуштувати свій свинячий стейк, і залишилися дуже задоволені.

За словами Коннона, вирощене в лабораторії філе перевершило всі очікування — вчені захоплені зовнішнім виглядом, смаком, ароматом і текстурою культивованої свинини. Більше того, вчені зазначають, що приготоване м'ясо не було твердим і стало ще одним кроком на шляху до технологічного прогресу.

Півзахисник Астон Вілли Філіппе Коутінью не хоче залишати команду у зимове трансферне вікно.Про це повідомляє Sky Sports...
26/01/2023

Півзахисник Астон Вілли Філіппе Коутінью не хоче залишати команду у зимове трансферне вікно.

Про це повідомляє Sky Sports.
30-річний футболіст жодного разу не потрапив у стартовий склад команди на матч АПЛ під керівництвом нового головного тренера Унаї Емері, а також отримав пропозицію від Корінтіанс.

Попри публічні заяви представників бразильського клубу Коутінью не бажає повертатися у рідний чемпіонат.

Астон Вілла придбала Коутінью влітку за 20 мільйонів євро у Барселони. У поточному сезоні у нього немає результативних дій у 19 іграх.

Раніше повідомлялося, що Астон Вілла готова відпустити Коутінью.

Новий погляд на надзвичайно рідкісне поховання немовляти у Європі пояснив, як люди піклувалися про новонароджених дітей ...
26/01/2023

Новий погляд на надзвичайно рідкісне поховання немовляти у Європі пояснив, як люди піклувалися про новонароджених дітей 10 тисяч років тому. Зокрема, як вони їх переносили зі стоянки на стоянку.

Нові знахідки вчених додають ваги ідеї про те, що дитячі переноски широко використовувалися в доісторичні часи, хоча археологічні докази таких речей зазвичай не знаходили у скам’янілостях. Про це пише Science Alert.

Дослідники виявили могилу в італійській печері Арма Вейрана в 2017 році. Тоді поховане у ній немовля охрестили “Неве”, а аналіз зубів дитини вказує на те, що вона є найстарішим немовлям жіночої статі, похованим в Європі.
Цікаво, що родина Неве поховала її з великою кількістю намистин, що свідчить про те, що її любили й шанували. Тепер новий аналіз вмісту могили та положення дитини показує, що дорослі носили Неве протягом її короткого життя, загорнувши в прикрашену мушлею пращу.

Сьогодні від пращі нічого не залишилося, але мушлі, що оточують Неве, перфоровані так, ніби хтось зв’язав їх разом і пришив до текстилю, хутра чи шкіри. Попереднє дослідження намистин Неве у 2017 році показало, що для їх модифікації потрібні були години роботи. Для тогочасних людей поховати дитину з прикрасами було б непростим рішенням. Після першого аналізу поховання вчені вважали, що ці матеріали могли бути частиною ковдри або елементом одягу.

Проте, дослідники, які стоять за останнім аналізом, очолювані антропологом Університету штату Аризона Клодін Гравел-Мігель, підозрюють, що це саме залишки переноски з кількох вагомих причин.

Наприклад, ніжки немовляти були підтягнуті над животом, маскуючи багато черепашок, що вказує на те, що прикраси не були похоронними. Навпаки, вони, ймовірно, були частиною прикрашеного одягу або дитячої переноски, яка використовувалася впродовж життя.

Останній раунд звільнень, оголошений Microsoft 18 січня, торкнувся ініціативи компанії в галузі метавсесвіту та віртуаль...
24/01/2023

Останній раунд звільнень, оголошений Microsoft 18 січня, торкнувся ініціативи компанії в галузі метавсесвіту та віртуальної реальності, що може вплинути на прогрес корпорації в цих галузях. Серед 10 тис співробітників, яких, як очікується, буде звільнено протягом року, є фахівці з таких проектів, як Altspacevr та Mixed Reality Tool Kit.

Зокрема, Altspacevr запущено у 2017 році. Платформа мала надавати послуги, що полегшують створення інших віртуальних середовищ і заходів реклами контенту художників, авторів брендів тощо. У свою чергу, Mixed Reality Tool Kit є набором інструментів з відкритим вихідним кодом для створення інтерфейсів у середовищі метавсесвіту.

Тепер підрозділ компанії, який займається цими продуктами, швидше за все, буде розпущений. Деякі аналітики вважають, що звільнення в командах метавсесвіту та віртуальної реальності сигналізують про майбутнє уповільнення прогресу Microsoft у цих галузях.

Проте корпорація не відмовляється від своїх планів інвестувати в метасвіти та послуги на їхній основі. Нагадаємо, раніше Meta, передова компанії в питаннях, що стосуються метавсесвіту, вже скоротила 13% робочої сили, ліквідувавши 11 тис робочих місць.

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського триває виставка сучасної української кераміки під промовистою н...
24/01/2023

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського триває виставка сучасної української кераміки під промовистою назвою «Випалюй!».
Вона присвячена 30-ій річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, та має почесний статус святкового заходу, який надало Посольство Японії в Україні.
Автори та ініціатори проєкту: ГО«Культурна асамблея» та резиденція Gudenky (арт-куратори проєкту Тетяна Максимчук та Вячеслав Гуденок, засновники резиденції Gudenky) представили на виставці близько 30 авторських керамічних композицій.

Це авторська кераміка, яку створили та випалили цього року українські митці-керамісти в традиційній японській дров’яній печі анаґама. Anagama печі — древній тип гончарної печі приніс до Японії з Китаю через Корею в 5-му столітті.

2020 року в резиденції Gudenky була побудована одна з перших (найбільша) в Україні піч для дров’яного випалу кераміки за типом японської печі анаґама, креслення якої Вячеслав розробляв власноруч, вивчаючи різні конструкції оригінальних печей та спираючись на власний досвід участі у випалах в Індії, поради Indrani Singh Cassime (власниці індійської анаґами) та рекомендації стосовно техніки випалу від сенсея Masakаzu Kusakabe (автора дров’яних печей бездимного випалу).

Випал тривав 96 годин. Аби досягнути певних ефектів грали роль різні моменти: як мав летіти попіл у печі, яким боком кераміка була звернена до топки, які вироби були захищені від попелу іншим виробом тощо.
Кожен витвір гончарного мистецтва на виставці має власну концепцію, з якою можна ознайомитися.

Наприклад, Юлія Маклюк створила серію піал «Чаша для всього». Це її своєрідний щоденник. По поверненню в деокупований Ірпінь, щоб справитися зі стресом, Юлія вирішила щодня робити одну піалу, аби символічно розмістити в ній емоції цього дня. Кожна піала має свою суміш глини та текстуру.

Endereço

Juquitiba, SP

Notificações

Seja o primeiro recebendo as novidades e nos deixe lhe enviar um e-mail quando Quiet place posta notícias e promoções. Seu endereço de e-mail não será usado com qualquer outro objetivo, e pode cancelar a inscrição em qualquer momento.

Entre Em Contato Com O Negócio

Envie uma mensagem para Quiet place:

Compartilhar


Outra Empresa de comunicação e notícias em Juquitiba

Mostrar Tudo

Você pode gostar